اخبار تترلند

عیدی امسال خود را از تترلند بگیرید

با آغاز کمپین جدید تترلند با نام «تتر عیدی بگیر»، کاربران قدیم و جدید تترلند می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف امتیاز بگیرند و براساس امتیاز خود تتر دریافت کنند.
در این کمپین که از ۱۲اسفند آغاز شده‌ است و تا ۲۲ اسفند ادامه می‌یابد، هر دو تراکنش در معامله آسان تتر ۱ امتیاز و دعوت هر دوست نیز ۱ امتیاز دارد.

تتر عیدی بگیر ۱

در کمپین «تتر عیدی بگیر» چطور امتیاز بگیریم؟

سیستم امتیاز‌دهی کمپین «تتر عیدی بگیر» صرافی رمزارزی تترلند بدین‌صورت است که از ۱۲ تا ۲۲اسفند با دعوت دوستان و آشنایانتان به Tetherland از‌طریق کد دعوت یا انجام تراکنش خرید و فروش تتر در بخش معامله آسان تترلند، می‌توانید امتیاز کسب کنید.

تتر عیدی بگیر 2

ارزش امتیاز‌ها چقدر است؟

هر امتیاز برابر یا یک تتر است و در پایان کمپین برابر با تعداد امتیاز‌هایتان، تتر عیدی می‌گیرید. برای مثال، اگر ۱۰۰ امتیاز داشته باشید، معادل ۱۰۰ تتر دریافت می‌کنید.

جایزه کاربران کِی و چطور پرداخت می‌شود؟

جایزه هر کاربری که در این کمپین شرکت کرده باشد، نهایتاً ۷ روز پس از پایان کمپین به کیف‌پول حساب کاربری‌اش در Tetherland واریز می‌شود. به‌عبارت‌دیگر، تا قبل از شروع بهار و تحویل سال نو، عیدی تترلند به تمام شرکت‌کنندگان این کمپین اعطا خواهد شد.

کمپین عیدانه تترلند؛ شروعی برای کسب درآمد دلاری

در کمپین «تتر عیدی بگیر» محدودیتی وجود ندارد و با انجام تراکنش خرید و فروش تتر یا دعوت دوستان، می‌توانید تتر رایگان بیشتری به‌دست آورید.

علاقه‌مندان به شرکت در کمپین «تتر عیدی بگیر» می‌توانند به لندینگ وب‌سایت و اپلیکیشن تترلند مراجعه کنند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا