اخبار تترلند

گزارش سال 1400 تترلند منتشر شد

گزارش سال ۱۴۰۰ تترلند، با نگاه بر ۴ سالی که گذشت

سال ۱۴۰۰ با وجود تمام فراز‌و‌نشیب‌هایش، سال اوج‌گیری رمزارزها در ایران بود. البته در این شکی نیست که این اوج‌گیری فقط در ایران رخ نداد؛ بلکه تمام جهان افزایش محبوبیت و به‌کارگیری بیشتر رمزارزها را شاهد بود. بااین‌همه، آنچه در سال ۱۴۰۰ بر رونق بازار ارزهای دیجیتال در ایران گذشت، شبیه به رؤیایی بود که یک‌شبه به حقیقت تبدیل شد. 

در گزارش سالانه تترلند چه می‌خوانیم؟

گزارش جامع سال ۱۴۰۰ تترلند گزارشی دقیق از میزان رشد و توسعه تترلند، اولین و سریع‌ترین پلتفرم تبادل رمز ارز تتر ایران است که با هدف افزایش آگاهی درباره آنچه بر فضای رمز ارز کشور گذشت، به‌خصوص رویکرد کاربران به رمز ارز تتر در سال ۱۴۰۰‌، تدوین شده است. 

 

ازآن‌جا‌که تترلند بر‌اساس داده‌های بازار مرجع خرید‌و‌فروش تتر در ایران محسوب می‌شود، تصمیم گرفتیم با ارائه اطلاعات و جزئیات مؤثر درباره سازوکار تبادل تتر در بین فعالان حوزه رمز ارزها، به وظیفه اجتماعی خود در‌قبال کاربران و علاقه‌مندان و فعالان این حوزه عمل کنیم. 

گزارش سالانه تترلند حاوی اطلاعات کاربردی برمبنای آمار و ارقام قابل‌استناد است که تمام آن‌ها را تترلند تهیه کرده است. نکته مهم دیگر اینکه بخش‌هایی از داده‌های ارائه‌شده در گزارش حاصل فرایند تحقیق واحد بازاریابی تترلند هستند که در بخش‌های مدنظر، به آن اشاره شده است.

anniversary tetherland

 گزارش سال ۱۴۰۰ تترلند به چه موضوعاتی پرداخته است؟

این گزارش در ۶ فصل تهیه و در آن، به این موضوعات بسیار مهم پرداخته است:

    • رشد ظرفیت تبادل رمز ارزی در ایران
  • عوامل گسترش روی‌آوردن به رمز ارز در کشور
  • نحوه امنیت تراکنش‌ها در تترلند در شرایط تحریم و درخطر‌بودن دارایی ایرانیان
  • سهم بازار سکوهای تبادل رمز ارزی در ایران
  • سهم معاملات تتر/تومان
  • سهم خرید و فروش تتر در تترلند
  • میزان رشد تراکنش‌های تترلند
  • بسترهای محبوب کاربران برای تبادل تتر

گزارش-سال-1400-تترلند-

مطالعه گزارش سالانه تترلند به چه کسانی توصیه می‌شود؟

سرمایه‌گذاران در حوزه رمز ارزها

اگر شما جزو سرمایه‌گذاران این حوزه محسوب می‌شوید یا تصمیم گرفته‌اید به سرمایه‌گذاری روی رمز ارزها روی آورید، این گزارش می‌تواند اطلاعات مفیدی از خط‌مشی کلی و تغییر رفتار سرمایه‌گذاران این حوزه در مسیری به شما ارائه کند که دروازه ورود به آن بر پایه‌های ارز پایداری مانند تتر استوار است.

تریدرها

افرادی که به انجام ترید در این عرصه مشغول‌اند، از اهمیت رمز ارز تتر و عوامل تأثیرگذار بر تبادل آن (سرعت واریز، کارمزد، امنیت تراکنش و…) بیش از دیگران آگاه هستند. بنابراین، با جزئیاتی که از حجم تراکنش‌ها و افزایش معامله‌گران این رمز ارز در گزارش سالانه جامع سال ۱۴۰۰ آمده است، این دسته از افراد می‌توانند چشم‌اندازی روشن از فعالیت در سایه ارزهای پایدار و به‌خصوص تتر را مشاهده کنند.

 

مدیران-کسب‌وکارها

مدیران کسب‌وکارها

انجام معاملات و انتقال وجوه با استفاده از رمز ارزی با نقدشوندگی مثال‌زدنی مانند تتر و تبادل در بستری امن، نه‌تنها دغدغه تریدرها و سرمایه‌گذارهای این حوزه است؛ بلکه مدیران کسب‌وکارها نیز چنین دغدغه‌ای و حتی فراتر از آن را دارند. جزئیاتی که در‌ادامه گزارش سالانه تترلند با آن مواجه خواهید شد، نشان‌دهنده اهمیت روزافزون استفاده از پلتفرم‌های امن برای انتقال وجوه ازطریق تتر است.

 

 

افرادی که قصد دارند وجوه خود را انتقال دهند

اکوسیستم کریپتوکارنسی برخلاف باور رایج به مرزهای جغرافیایی یا صرفاً فعالان این حوزه محدود نیست؛ بلکه فضایی است که تمام انسان‌ها از شرق تا غرب این کره خاکی خواه‌ناخواه روزی در آن امور مالی خود را به‌سرانجام می‌رسانند. درحال‌حاضر، بسیاری از هم‌وطنان ما نیز برای انجام مراودات مالی خود از این فناوری به‌دلیل سرعت و امنیت و به‌صرفه‌بودن آن استفاده می‌کنند. با مطالعه گزارش جامع سال ۱۴۰۰ تترلند، علاوه‌بر پی‌بردن به اهمیت تتر به‌عنوان ابزاری کاربردی، دست شما برای انتخاب بستری مناسب به‌منظور انجام تراکنش‌های مالی‌تان بازتر خواهد بود.

برای مطالعه جزئیات بیشتر، از‌طریق لینک زیر گزارش سالانه جامع تترلند در سال ۱۴۰۰ را دریافت کنید و درصورت تمایل، آن را با دیگر علاقه‌مندان حوزه رمز ارز به‌اشتراک بگذارید.

tetherland.com/annual-report

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا