اخبار تترلندمقاله

مرجع نرخ تتر این‌جاست!

نگاهی به تک‌نرخی‌شدن تتر در تترلند

اگر نگاهی به فلسفه تکنولوژی بلاک‌چین بیندازیم، به سه اصل مهم برمی‌خوریم: ۱. سرعت؛ ۲. تمرکززدایی؛ ۳. مقیاس‌پذیری. در واژه تمرکز‌زدایی، مفهوم مهمی نهفته است؛ مفهومی که سهم بزرگی در رسالت تکنولوژی بلاک‌چین ایفا می‌کند و آن چیزی نیست به‌جز شفافیت.

در‌واقع، تمرکز‌زدایی تکنولوژی بلاک‌چین با حذف واسطه‌ها از فرایندها، سبب شفافیت بیشتر در آن‌ها می‌شود. این واسطه ممکن است خریدار محصول یا شرکتی چندملیتی یا پلتفرمی مانند متا (فیس‌بوک) باشد.

در اکوسیستم کریپتوکارنسی نیز، چنین اصلی برقرار است؛ چراکه این اکوسیستم بر بستر تکنولوژیِ بلاک‌چین بنا شده است. تفاوتی ندارد که در کجای این کره خاکی و براساس چه قوانینی زندگی می‌کنید. اگر قصد دارید هر نوع رمز‌ارزی را تبادل کنید، باید بر اصل شفافیت وفادار بمانید.

تترلند؛ پلتفرم تخصصی تبادل تک‌نرخی تتر

تترلند وفاداری بر اصول شفافیت و صداقت را از وظایف خود در‌قبال کاربرانش می‌داند. ما در تترلند از آغاز فعالیت در فضای رمزارز کشور، عزم راسخ خود را در ایجاد شفافیت نرخ تتر و از‌بین‌بردن ابهامات موجود درباره نرخ واقعی این رمزارز محبوب به فعالان این عرصه نشان داده‌ایم.

پس از چهار سال فعالیت در فضای رمزارز کشور و تبادل تتر با دو نرخ مجزا برای خرید‌و‌فروش آن، تصمیم گرفته‌ایم تا گامی دیگر در مسیر شفافیت نرخ تتر برداریم. بدین‌منظور، از‌این‌پس رمزارز تتر در تترلند به‌صورت تک‌نرخی عرضه و در ازای تبادل آن کارمزد دریافت می‌شود.

ارزانترین نرخ تتر ایران

کارمزد در تترلند

اگر مدتی هرچند کوتاه در بازار کریپتوکارنسی فعالیت کرده باشید، قطعاً با مفهوم کارمزد و اهمیت و چرایی دریافت آن آشنا هستید. درحقیقت، یکی از شاخص‌هایی که سرمایه‌گذاران و فعالان این حوزه به آن توجه ویژه‌ای می‌کنند، میزان کارمزد دریافتیِ صرافی یا پلتفرم تبادل رمزارز است. دلیل اهمیت فراوان کارمزد نیز صرفاً رابطه مستقیمی است که با کسب سود فعالان این حوزه دارد.

با اینکه شاخص‌هایی نظیر سرعت و امنیت و پشتیبانی ۲۴ساعته هم نقش بسزایی در عملکرد رضایت‌بخش صرافی‌ها ایفا می‌کنند، میزان کارمزد همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بوده است. از‌این‌رو، کاربران ارجمند تترلند برای تبدیل تتر به تومان یا تومان به تتر، کمترین کارمزد تبدیل را پرداخت می‌کنند.

نرخ-تتر-ایران

در فرایند تبادل تتر در تترلند، به‌طور‌کلی صرفاً یک نوع کارمزد (کارمزد تبدیل) دریافت می‌شود و کارمزد انتقال بانکی و کارمزد انتقال شبکه را نیز به‌ترتیب سیستم بانکی و شبکه انتقال رمز‌ارز دریافت می‌کنند و تترلند ذی‌نفع نیست.

همراهان گرامی، برای مشاهده نرخ لحظه‌ای تتر، هم‌اکنون به وب‌سایت یا اپلیکیشن تترلند مراجعه کنید. همچنین، می‌توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه فرایند احراز هویت خود را تکمیل کنید و اولین تراکنشتان را در اولین و سریع‌ترین پلتفرم تبادل تتر ایران انجام دهید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا