اخبار

آلگوتچ (ALGT) تب دارندگان سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) را شعله‌ور می‌کند

آلگوتچ (ALGT) بازیگر جدیدی است که موجی از تغییرات عظیم را در بازار رمزارزها ایجاد کرده است. در همین حال، سرمایه‌گذاران سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) به‌دنبال بهترین رمزارز برای سرمایه‌گذاری هستند.

سودهای بالقوه آلگوتچ (ALGT) باعث ورود بی‌سابقه نقدینگی شده است

سرمایه‌گذاران محتاط رمزارزها ICO آلگوتچ (ALGT) را به‌عنوان دارایی پرسود بعدی در بازار شناسایی کرده‌اند. آلگوتچ (ALGT) پلتفرم معاملات غیرمتمرکزی است که دسترسی به هزاران جفت رمزارز را فراهم می‌کند و برای ارائه استراتژی‌های معاملات خودکار که سودآوری فراوانی را امکان‌پذیر می‌کند، هوش مصنوعی را با پلتفرم‌های سنتی ادغام می‌کند.

علاوه‌بر‌این، آلگوتچ (ALGT) زیرساخت فنی قدرتمندی ارائه می‌دهد که امکان تجزیه‌وتحلیل دقیق بازار و مدل‌های تصمیم‌گیری مطمئن و راه‌اندازی و اجرای معاملات مختلف را فراهم می‌کند.

آلگوتچ (ALGT) در مرحله سوم پیش‌فروش عمومی خود قرار دارد و فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند تا از بازده سرمایه‌گذاری (ROI) کلان وعده‌داده‌شده لذت ببرند. سرمایه‌گذاران مرحله اول پس از خرید آلگوتچ (ALGT) با قیمت ۰/۰۴ دلار، ۱۰۰درصد سود کسب کرده‌اند.

اکنون ALGT با ارزش ۰/۰۸ دلار، برای سرمایه‌گذارانی که به‌دنبال کسب ۸۷/۵درصد سود هستند، با رسیدن به قیمت پیش‌بینی‌شده ۰/۱۵دلاری خود همچنان جذاب است. علاوه‌بر سودهای جذاب، تبلیغ هدایای فریبنده با دستگاه‌های اپل و بلیت‌های هوایی برای خرید همچنان سرمایه‌گذاران بالقوه را جذب می‌کند.

ادامه روند نزولی قیمت سولانا (SOL) فرار سرمایه‌گذاران را به‌دنبال خواهد داشت

به‌گزارش کریپتونیوز، پس از سقوط اخیر از ۰/۶۰ به ۰/۵۳ دلار در آوریل، سرمایه‌گذاران بزرگ کاردانو (ADA) را ترک کردند. برای مثال، گری‌اسکیل کل دارایی کاردانو (ADA) خود را به ارزش ۹/۴میلیون دلار فروخت و ضربه بزرگی به چشم‌انداز بهبود آن زد.

تحلیل تکنیکال کاردانو (ADA) نشان‌دهنده احساسات نزولی بازار است؛ زیرا فروشندگان بر بازار تسلط دارند و خریداران استراحت می‌کنند. بااین‌حال، بنیان‌گذار و جامعه کاردانو (ADA) به اعلام ارتقاهایی خوش‌بین هستند که باعث تمرکززدایی بیشتر در اکوسیستم کاردانو (ADA) می‌شود.

باتوجه‌به اینکه کارشناسان همچنان به ادامه روند نزولی قیمت اشاره می‌کنند، پیش‌بینی روند کاردانو (ADA)  نشان می‌دهد که قیمت آن ممکن است تا ژوئن به ۰/۳ دلار کاهش یابد.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
cryptonews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا