اخبار تترلند

نسخه سوم وب سایت تترلند منتشر شد

تیم اجرایی تترلند، پس از ۳ماه تلاش جهت ایده‌پردازی، طراحی، اجرا و ارتقا وب‌سایت تترلند، توانست نسخه سوم وب‌سایت را آماده انتشار کند.

لازم به توضیح است همانند نسخه دوم، سعی شد تا تغییری در فرآیند فروش تتر به ایجاد نکنیم. چرا که سادگی و سرعت این فرآیند همواره مورد تایید کاربران عزیز بوده است.
تغییرات نسخه سوم نسبت به نسخه دوم بیشتر در خصوص ارتقا ساختار امنیت، سرعت، رهگیری تراکنشات و رفع باگ‌های موجود در نسخه قبلی بوده است. تغییرات ظاهری بسیار اندکی در وب‌سایت ایجاد شده است.

تترلند - مرکز فروش تتر

تغییرات نسخه سوم وب‌سایت تترلند

ارتقای امنیت


همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مجموعه تترلند امنیت معاملات و دارایی‌های کاربران بوده است. ازین رو در شرایطی که هکرها و سارقان همواره پیشرفت می‌کنند و سیستم‌های نفوذ و سرقت جدیدی را در پیش میگیرند، همواره خود را به‌روز نگاه داشتیم و برای ارتقای امنیت بستر معاملاتی خود تلاش کرده‌ایم. نسخه جدید وب‌سایت تترلند به نوین‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های امنیتی روز دنیا مجهز شده است.

پیگیری تراکنشات


تا پیش از این نحوه اطلاع‌رسانی تسویه تراکنشات به کاربران از طریق ایمیل بود، یکی از معضلاتی که کاربران با آن مواجه بودند، اطلاع یافتن از وضعیت تراکنششان و زمان دریافت ریال در حسابشان بود.
در نسخه جدید وب‌سایت تترلند، با بهره‌گیری از سامانه پیامکی، کاربر از مراحل پردازش تراکنشی که ثبت کرده مطلع خواهد شد.

فروش تتر

سرعت بیشتر


در کنار امنیت، یکی دیگر از دغدغه‌های ما افزایش سرعت در تمامی زمینه‌های فعالیتمان بوده است.
نسخه سوم وب‌سایت تترلند، با بهره‌گیری از متد نوین برنامه‌نویسی روز دنیا، از سرعت بسیار بالاتری برخوردار شده است.

رفع باگ‌های موجود


تیم فنی وب‌سایت تترلند با بررسی دقیق باگ‌ها و مشکلات گزارش شده از سوی کاربران، در جهت رفع آن‌ها در نسخه سوم اقدام نمود.

حفظ سادگی فرآیند فروش تتر به ما


فرآیند فروش تتر به تترلند به محبوب‌ترین پلتفرم فروش ارز در ایران تبدیل شده است. این محبوبیت برخواسته از سادگی فرآیند است. به نوعی که بسیاری دیگر از اکسچنج‌های ایرانی دنباله روی این فرآیند طراحی شده توسط تترلند شدند.
تمام سعی خود را کردیم تا تغییری در این بخش از وب‌سایت ایجاد نکنیم.

حفظ ظاهر پیشین

بنا به نظرسنجی که بصورت تصادفی از حدود ۱۵۰۰ نفر از کاربران وب‌سایت برای نسخه پیشین وب‌سایت انجام شد، به ظاهر وب‌سایت امتیاز بالایی دادند و تصمیم گرفتیم ظاهر وب‌سایت را حفظ کنیم و کمتری میزان تغییر را اعمال کنیم.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا