اخبار

با موجود تومانی خود در تترلند سود بگیرید

هفته شمار دریافت ۲۰درصد سود سالانه برای موجودی کیف‌پول تترلند را امکان‌پذیر می‌کند

برای اولین بار در ایران، تترلند با معرفی سرویس هفته شمار به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا با باقیمانده موجودی تومانی خود سود دریافت کنند.

یکی از چالش‌های کاربران سکوهای تبادل رمزارز باقیمانده موجودی کیف پول حساب‌کاربری است که معمولا ممکن است برای مدتی بلااستفاده باقی بماند تا کاربر مجدد تصمیم به ‌خرید بگیرد. تترلند برای ایجاد تجربه کاربری بهتر طرحی به نام هفته‌شمار را راه‌اندازی کرده‌است تا کاربران بتوانند به‌صورت هفتگی از موجودی تومانی خود سود دریافت کنند.

سود این طرح سالانه ۲۰درصد است و کاربران برای استفاده از آن باید حداقل ۱میلیون تومان موجودی در کیف پول تومانی خود داشته باشند. 

در طرح هفته‌شمار تترلند موجودی کاربر از روز شنبه تا جمعه همان هفته (۷روز) محاسبه می‌شود و سود طرح تا ساعت ۳ بامداد شنبه (هشتمین روز) به کیف‌ پول کاربر واریز می‌شود. گفتنی است در طول فعال بودن این طرح کاربر برای برداشت پول دارایی خود هیچ محدودیتی ندارد و هر زمان که تصمیم بگیرد می‌تواند موجودی کیف پول خود را برداشت کند.

تترلند در این طرح موجود کاربرانی که طرح هفته‌شمار خود را فعال کنند به حساب کوتاه مدت روزشمار منتقل می‌کند و سود دریافتی از بانک را مستقیما به کیف پول کاربر واریز ‌می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

برای  فعال کردن این طرح می‌توانید به پنل کاربری خود، قسمت کیف پول، دارایی، پایین کارت های تومان و تتر مراجعه و بعد از موافقت با شرایط و قوانین، این طرح را فعال کنید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا