اخبار تترلند

قلک تترلند فعال شد

از امروز، ۱۲تیر۱۴۰۲، استیک‌کردن دارایی رمزارزی برای کاربران تترلند امکان‌پذیر شد

تترلند تازه‌ترین محصول خود را به کاربران معرفی می‌کند. این محصول که با نام قلک از امروز، ۱۲تیر۱۴۰۲، در‌دسترس کاربران قرار گرفته‌ است، امکان استیک‌کردن دارایی رمزارزی کاربران تترلند را فراهم می‌کند.
استیکینگ یکی از روش‌های مرسوم در صرافی‌های جهان است که به کاربران امکان می‌‌دهد تا دارایی‌شان را برای بازه زمانی مشخص نگه‌داری و در‌قبال این کار از شبکه پاداش دریافت کنند.

استیکینگ روشی مناسب برای توسعه شبکه بلاکچینی رمزارزهاست که به‌اختصار POS نامیده می‌شود. در Proof Of Stacking یا اثبات سهام دارایی، شبکه بلاکچینی رمزارز مدنظر در‌قبال نگه‌داری رمزارز به‌وسیله کاربران یا صرافی‌ها، به آن‌ها پاداش می‌دهد. این روش موجب ایجاد امنیت و توسعه شبکه بلاکچینی می‌شود و مزایای زیادی از‌جمله صرفه‌جویی در مصرف برق و در‌نتیجه کمک به حفظ محیط‌زیست به‌ارمغان می‌آورد.

شبکه‌های بلاکچینی دیگری مثل بیت‌کوین از روش اثبات سهام کار (POW) استفاده می‌کنند که به فعالیت مداوم ماینرها و درنتیجه مصرف زیاد برق نیازمند است؛ از‌این‌رو، استیکینگ همخوانی مناسبی با شرایط موجود در کشورمان دارد.

«قلک تترلند» سرویس استیکینگی است که به کاربران اجازه ‌می‌دهد تا دارایی رمزارزی خود را در بازه زمانی پیشنهادی نگه‌داری و پس از پایان این بازه، پاداش دریافت کنند.
در این سرویس، کاربران ابتدا طرح خود را انتخاب می‌کنند. هر رمزارز پاداشی متفاوت دارد و کاربر می‌تواند انتخاب کند چه رمزارزی را در قلک نگه‌ دارد. سپس، قلک بازه‌های زمانی مختلفی به کاربر پیشنهاد می‌دهد و کاربر می‌تواند تعیین کند کدام بازه زمانی برایش مناسب است. در‌نهایت پس از پایان زمان استیک‌کردن دارایی، پاداش به‌صورت مستقیم به کیف پول تترلند کاربر واریز می‌شود.

کاربران محترم تترلند از امروز، ۱۲تیر‌۱۴۰۲، می‌توانند برای استیک‌کردن دارایی‌شان اقدام کنند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۹ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا