اخبار

Riot Platforms در سال گذشته بیش از ۲۸۰میلیون دلار درآمدزایی کرده‌اند

گزارش سالانه ۲۰۲۳ شرکت Riot Platforms پنجشنبه ۲۲‌فوریه۲۰۲۴ (۳اسفند۱۴۰۲) منتشر شد. این گزارش نشان می‌دهد که عملیات استخراج بیت کوین Riot Platforms تنها در سال گذشته، بیش از ۲۸۰میلیون دلار درآمد به‌همراه داشته است.

عملکرد رکورد Riot Platforms

جیسون لس، مدیرعامل Riot، در صحبت‌های اخیرش از عملکرد این شرکت ابراز رضایت کرد و گفت:

«خوشحالم که نتایج Riot را برای سال ۲۰۲۳ اعلام کنم. این نتایج نشان‌دهنده توسعه مداوم Riot به‌عنوان استخراج‌کننده پیشرو و یکپارچه برای بیت کوین است. در سال ۲۰۲۳، نتایج و رکوردهای بی‌سابقه‌‌ای به‌دست آوردیم. این نتایج شامل ۲۸۱‌میلیون دلار درآمد کل و ۶,۶۲۶ واحد بیت‌کوین تولید‌شده و ۷۱‌میلیون دلار اعتبار انرژی کسب‌شده از‌طریق پیاده‌سازی استراتژی منحصربه‌فرد Riot بوده است.»

کریپتونیوز می‌نویسد داده‌های اخیر Riot Platforms نشان می‌دهد که به‌طورکلی، تولید بیت‌کوین آن در سال گذشته ۱۹درصد و ظرفیت نرخ هش عملیات استخراج بیت‌کوین آن بیش از ۲۸درصد افزایش یافته است. این یعنی درمقایسه‌با سال ۲۰۲۲ این میزان ۳ برابر شده است.

توسعه عملیات استخراج بیت کوین

گزارش سالانه ۲۰۲۳ شرکت Riot Platforms پیشرفت‌های این شرکت در راستای تأسیس بزرگ‌ترین مرکز استخراج بیت کوین در جهان موسوم به کورسیکانا (Corsicana) را نیز نشان می‌دهد.

جیسون لس درباره این موضوع می‌گوید:

«Riot Platforms قدرت ترازنامه پیشرو را در صنعت ما افزایش داده است. همچنین، سال ۲۰۲۳ را با تقریباً ۵۹۷میلیون دلار پول نقد و ۷,۳۶۲ بیت‌کوین به‌ارزش تقریبی ۳۱۱میلیون دلار (بر‌اساس قیمت بیت کوین در پایان سال) و بدهی بلندمدت اسمی به‌پایان رساند. به‌عنوان استخراج‌کننده پیشرو  بیت‌کوین توسعه تأسیسات کورسیکانا با عرضه ایمن استخراج‌کننده‌های پیشرو از MicroBT و ترازنامه قوی، امن‌ترین و شفاف‌ترین مسیر رشد را در‌اختیار ما قرار می‌دهد.»

شکایت Riot Platforms و شورای بلاک‌چین تگزاس علیه EIA

گزارش سالانه عملیات استخراج بیت کوین در حالی منتشر می‌شود که Riot Platforms و شورای بلاک‌چین تگزاس شکایتی علیه وزارت انرژی ایالات متحده درزمینه درخواست‌های آژانس فدرال برای جمع‌آوری داده‌های مرتبط با انرژی تنظیم کردند.

تشکیل پرونده دادگاه در ۲۲فوریه۲۰۲۴ آغاز شد. این پرونده درباره روند بی‌نظم دولت، فوریت‌های ساختگی و خودساخته و جمع‌آوری اطلاعات تهاجمی به‌دست دولت است. این دادخواست ادعا می‌کند که اداره اطلاعات انرژی (EIA) در اقدامات خود برای نظارت بر مصرف انرژی الکتریکی برخی از استخراج‌کننده‌های رمزنگاری از حدود قانونی خارج شده و به‌دنبال دریافت تأییدیه جمع‌آوری داده‌های اضطراری از دفتر مدیریت و بودجه بوده است.

در همین زمینه، لی بچر، رئیس شورای بلاک‌چین تگزاس (TBC)، در بیانیه‌ای اظهار کرد: 

«این حرکت بخشی از استراتژی گسترده‌تر سناتور وارن و دولت بایدن است؛ زیرا آن‌ها «رویکرد کلی دولت» را برای حمله به صنعت دارایی‌های دیجیتال دنبال می‌کنند. TBC به‌همراه سایر شرکای صنعتی این حرکت را به‌عنوان حمله‌ای مستقیم به مشاغل خصوصی زیر پوشش شرایط اضطراری محکوم می‌کند. علاوه‌براین، آن را فاقد زمینه‌های قانونی و نشانگر سوگیری سیاسی آشکار می‌داند.»

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
cryptonews

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا