اخبار

بیانیه میم‌کوین پپه (PEPE) درباره دزدی اعضای تیم و اتفاقات اخیر

طبق بیانیه‌ منتشرشده در اکانت رسمی توییتر رمزارز پپه، برخی از اعضای این تیم، ۱۶تریلیون توکن PEPE (تقریباً ۱۵.۷میلیون دلار) را بدون اعلام قبلی فروخته‌اند.

این توکن‌ها از کیف‌پول مولتی‌سیگ (چندامضایی) پروژه به صرافی‌های او‌کی‌اکس، بایننس، کوکوین و بای‌بیت منتقل و فروخته شدند. سپس تعداد امضاهای موردنیاز برای انتقال از این کیف‌پول، به ۲ امضا از ۸ امضا کاهش یافت.

درحال‌حاضر، موجودی کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه PEPE به ۱۰تریلیون توکن پپه می‌رسد و فقط به یک امضا برای انتقال نیاز دارد. آخرین عضو تیم PEPE اطمینان داده که امنیت این کیف‌پول تامین شده است.

تنها عضو باقی‌مانده تیم PEPE درباره این اتفاق چه می‌گوید؟

در این بیانیه، عضو باقی‌مانده تیم PEPE بیان کرده که برخی از اعضای تیم از همان ابتدای راه‌اندازی پروژه پپه، حریص و بدخواه بوده‌اند. اکنون تیم پروژه پپه عاری از چنین افرادی است که از ابتدا مانع توسعه PEPE می‌شدند.

آخرین عضو تیم پپه اعلام کرده است که شب حادثه اعضای دیگر تیم به او خیانت کرده‌اند. سه عضو کلاه‌بردار تیم ۱۶تریلیون توکن PEPE را بدون‌ اعلام قبلی منتقل کرده‌ و فروخته‌اند. همچنین او اظهار کرده است که آن‌ها پس از این انتقال، با حذف خود از کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه، سعی کردند تمام ارتباطات خود با این پروژه را پاک کنند.

عضو ناشناس و باقی‌مانده از تیم PEPE عنوان کرده است که توکن‌های ذخیره‌شده در کیف‌پول مولتی‌سیگ پروژه، هرگز برای فروش نگه‌داری نمی‌شدند. درحال‌حاضر نیز، امنیت بقیه توکن‌های این کیف‌پول تأمین شده است. اکانت رسمی توییتر پپه نیز در دست این عضو باقی‌مانده است.

طبق بیانیه پپه، اعضایی که اقدام به فروش این توکن‌ها کرده‌اند، دیگر در تیم پروژه نیستند و کنترل آن کاملاً در‌اختیار عضو باقی‌مانده است. او در این بیانیه اعلام کرده است که ۱۰تریلیون توکن پپه را از کیف‌پول مولتی‌سیگ خارج خواهد کرد و بخشی از آن را برای پروژه هزینه می‌کند و بخش دیگر را می‌سوزاند.

بیانیه اخیر نشان می‌دهد که اختلافات شدیدی بین اعضای تیم PEPE وجود داشته و در‌نهایت به دزدی برخی از آن‌ها منجر شده است. این در حالی است که نمی‌توان به‌طور کامل از صحت گفته‌های فردی که ادعا می‌کند آخرین عضو باقی‌مانده از تیم PEPE است، مطمئن بود. 

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا