اخبار

ویزا امکان برداشت مستقیم رمزارز از کارت‌های نقدی را فراهم می‌کند

شرکت ویزا، غول پرداختی جهان، با فراهم‌کردن امکان تبدیل رمزارز به ارز فیات بدون نیاز به صرافی‌های متمرکز، در مسیر پذیرش گسترده رمزارزها گام مهم و تأثیرگذاری برداشت.

۳۰ژانویه۲۰۲۴ (۱۰بهمن۱۴۰۲)، VISA اعلام کرد که با همکاری ترانسک (Transak)، شرکت فعال در حوزه وب ۳، امکان برداشت و پرداخت رمزارزی را ازطریق راه‌حل ویزا دایرکت فراهم می‌کند.

به‌گزارش کوین‌تلگراف، Visa Direct به کاربران امکان می‌دهد تا رمزارزهای خود همچون بیت کوین را مستقیماً از کیف‌پولی مانند متامسک برداشت و به کارت نقدی ویزایشان واریز کنند.

با استفاده از این سرویس، صاحبان ویزا کارت در  ۱۳۰میلیون فروشگاه موردپذیرش ویزا در ۱۴۵ کشور، می‌توانند حداقل ۴۰ رمزارز را مستقیماً به ارز فیات تبدیل کنند و پرداخت خود را انجام دهند.

یانیلسا گونزالس، مدیر ویزا دایرکت در آمریکای‌شمالی، دراین‌باره گفت:

شرکت ترنسک با فراهم‌کردن امکان برداشت آنی رمزارز ازطریق ویزا دایرکت تجربه‌ ساده و سریع‌تری را به کاربران خود ارائه می‌دهد و تبدیل موجودی رمزارز را به ارزهای فیات آسان‌تر از هر زمانی دیگری می‌کند.

هارشیت گانگوار، مدیر بازاریابی ترنسک، نیز خاطرنشان کرد این همکاری تعداد راه‌حل‌های تبدیل رمزارز به ارزهای فیات را افزایش چشمگیری می‌دهد. همچنین، نقطه عطف بزرگی در ارتباط دنیای رمزارزها و سیستم مالی سنتی محسوب می‌شود.

این سرویس جدید به کاربران ۱۴۵ کشور امکان می‌دهد تا حداقل ۴۰ رمزارز را بدون نیاز به صرافی‌های متمرکز مستقیماً به ارز فیات تبدیل کنند. طبق اعلام وب‌سایت شرکت Transak، برخی از کشورهای مشمول این سرویس عبارت‌اند از: قبرس، مالت، سنگاپور، ترکیه، پرتغال و امارات متحده عربی. گانگوار معتقد است: 

این قدمی بزرگ به‌سمت پذیرش و استفاده گسترده‌تر از رمزارزها است.

به‌گفته گانگوار، همکاری با ویزا مزایای زیادی برای کاربران پلتفرم‌ها و کیف‌پول‌های غیرمتمرکز مانند تراست ولت و لجر و متامسک به‌همراه دارد. او خاطرنشان کرد:

کاربران متامسک اکنون می‌توانند کیف‌پول خود را مستقیماً به ویزا کارت متصل کنند. این امر کاربرد دارایی‌های دیجیتال را افزایش چشمگیری می‌دهد.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا