اخبار

پائولو آردوینو مدیرعامل تتر شد

پائولو آردوینو (Paolo Ardoino) به‌عنوان مدیرعامل جدید تتر (USDT) معرفی شد. قرار است آردوینو در دسامبر۲۰۲۳ جایگزین ژان‌لوئیس ون در ولد (Jean-Louis van der Velde) در سِمَت مدیرعاملی تتر شود. ون در ولد هم پس‌ازآن به‌عنوان مشاور این شرکت و نیز مدیرعامل صرافی بیتفینکس به‌ فعالیتش ادامه می‌دهد.

همکاری آردوینو با شرکت تتر از سال ۲۰۱۷ آغاز و او به سِمَت مدیر ارشد فناوری این شرکت منصوب شد. در دوران مسئولیت آردوینو، تتر روزهای شکوهمندی را پشت‌سر گذاشت و ارزش بازار آن به بیش از ۸۳میلیارد دلار رسید. آردوینو با انتشار توییتی به سِمَت جدید خود واکنش نشان داد و گفت برای پذیرش چالش جدید هیجان‌زده است.

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده که شرکت تتر متعلق به چه کسانی است؟ وال‌استریت ژورنال در اوایل سال ۲۰۲۳ گزارشی تحقیقی در‌این‌باره منتشر کرد. بر‌اساس این گزارش، هلدینگ تتر متعلق به چهار نفر است که عبارت‌اند از:

  • جیان‌کارلو دواسینی (Giancarlo Devasini): مدیر ارشد مالی شرکت
  • ژان‌لوئیس ون در ولد (Jean-Louis van der Velde): مدیرعامل فعلی شرکت
  • براک پیرس (Brock Pierce): هم‌بنیان‌گذار تتر
  • کریستوفر هاربورن (Christopher Harborne)

به‌گزارش وال‌استریت ژورنال، بیش از ۸۶درصد مالکیت شرکت تتر در‌اختیار این ۴ نفر است. باید منتظر ماند و دید که آیا مدیر‌عامل جدید تتر می‌تواند تأثیر مثبتش بر این استیبل کوین را در جایگاه تازه خود هم ادامه دهد یا خیر.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

منبع
u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا