اخبار

بیش از 50 درصد اتر‌یوم‌ها در یک سال اخیر جابجا نشده‌اند

بیشتر از ۵۰ درصد اتریوم‌های در گردش، بیش از یک سال است که جابه‌جا نشده‌‌اند. تنها ۳۹.۶ درصد از آنها طی ۱۲ماه گذشته میان کاربران و معامله‌گران دست‌به‌دست شده‌اند.

داده‌های کوین تلگراف، بر اساس نمودار هودل ویوز مؤسسه تحلیلی گلاسنود بسیار جالب است.طبق این داده ها تقریباً ۲۸ درصد از اتریوم‌ها، آخرین بار طی ۱۲ تا ۲۴ ماه گذشته جابه‌جا شده‌اند. البته باید گفت که بخش قابل توجهی را شامل می‌شود.

آن‌طور که داده‌ها نشان می‌دهد، بسیاری از نهنگ‌ها در سال ۲۰۱۹ مدت‌ها قبل از آنکه خبر به‌روزرسانی بزرگ اتریوم ۲.۰ به گوش برسد، اقدام به جمع‌آوری اترها از کف بازار کرده‌اند. گفتنی است اتریوم ۲.۰ بزرگ‌ترین ارتقای موردانتظار بلاکچین اتریوم است که طی ماه‌های آینده، فاز صفر آن راه‌اندازی می‌شود و الگوریتم اجماع اتریوم را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر می‌دهد.

اتریوم‌های در گردش
بیش از ۵۰ درصد اتر‌یوم‌ها در یک سال اخیر جابجا نشده‌اند

گفتنی است حدوداً ۲۰ درصد از توکن‌های اتریوم از پیش از اکتبر ۲۰۱۷ (مهرماه ۹۶) ازجای خود تکان نخورده‌اند. تحلیل‌گران منتظرند ببینند که آیا با آغاز راه‌اندازی فاز صفر اتریوم ۲.۰ این توکن‌ها جابه‌جا می‌شوند یا خیر.

تاثیر اتریوم 2.0

شواهد نشان می‌دهد که فاز صفر اتریوم ۲.۰  باعث شده تا سرعت نقل‌وانتقالات درون‌زنجیره‌ای در کوتاه‌مدت افزایش پیدا کند. داده‌ها نشان می‌دهد که اترهای جابه‌جاشده طی ۲۴ ساعت اخیر از کمتر از ۰.۵ درصد در ماه‌های ژانویه و فوریه به بیش از یک درصد در اوایل سپتامبر رسیده است.

خرید تتر

سرعت هفتگی تراکنش‌ها نیز افزایش داشته است. از ماه ژوئن (خرداد) به این سو، این شاخص به‌طور ماهانه و فصلی با رشد مواجه شده‌است.

در مقابل اما سرعت درون‌زنجیره‌ای کوتاه‌مدت تراکنش‌های بیتکوین از پیش از وقوع هاوینگ و سقوط پنج‌شنبه سیاه در ماه مارس با کاهش مواجه شده‌است. گفتنی است نقل‌وانتقالات هفتگی بیتکوین از حوالی ۶ درصد در ماه فوریه به حدود ۳.۵ تا ۴ درصد در ماه سپتامبر کاهش یافته‌است.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا