اخبار

مهر تترلند برای مهربانی بیشتر

سرویس خیریه تترلند با عنوان مهر تترلند راه‌اندازی شد

سرویس خیریه تترلند با نام « مهر تترلند » در راستای مسئولیت اجتماعی این سکوی تبادل رمزارزی شروع به کار کرد. مهر تترلند با همکاری خیریه‌های خانه ای‌بی، صبح رویش، مؤسسه‌ بهنام دهش‌پور، محک، مهربانه و سکوی تبادل رمزارزی تترلند کار خود را به‌عنوان سرویس خیریه تترلند آغاز کرده است.

این سرویس به‌عنوان مسئولیت اجتماعی تترلند زمینه‌ای را فراهم آورده است تا کاربران بتوانند با پرداخت تومان یا تتر، مبلغ مدنظر خود را به خیریه‌های موجود در فهرست تترلند اعطا کنند. 

کمک به ارتقا و توسعه جامعه با ایجاد رفاه نسبی برای عموم افراد با ارائه خدمات اجتماعی، ارتقای امنیت عمومی، دفاع از حقوق مادی و معنوی اقشار آسیب‌پذیر و کم‌توان ازجمله اهداف مهم مهر تترلند است.
همچنین، مهر تترلند سعی کرده است تا با پوشش خیریه‌های فعال در کشور در زمینه‌های مختلف اجتماعی، تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و درمانی این امکان را برای کاربران فراهم کند تا حمایت‌هایشان طیف وسیعی را پوشش دهد.

به‌عبارت‌دیگر، مهر تترلند به‌منظور کمک به محرومیت‌زدایی در سطح کشور زمینه‌ای را فراهم کرده است تا با سهولت به جمع نیکوکاران کشور بپیوندید.

کاربران تترلند برای استفاده از این سرویس و کمک به خیریه‌ها، می‌توانند ابتدا مهر تترلند را از قسمت مدیریت سرویس‌های حساب کاربری خود فعال و سپس کمک‌های مالی خود را در قالب تومان یا تتر به خیریه مدنظرشان اعطا کنند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا