اخبارمبتدی

سرویس تسویه تومانی فوری تترلند فعال شد!

سرعت انجام فرایندها در اکوسیستم رمزارزها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این زمینه، یکی از اهداف مهم مجموعه تترلند سرعت‌بخشیدن به تمامی فرایندها و خدمات خود بوده است. خوشبختانه تاکنون با تکیه بر قابلیت‌های فنی و تعهد مجموعه به اهداف خود به‌منظور ارائه بهترین خدمات به همراهان گرامی تترلند، توانسته‌ایم سرعت منحصر‌به‌فردی در خدمات خود به‌ارمغان بیاوریم. از‌جمله این بهبودها می‌توان به این‌ها اشاره کرد:

 • تسویه آنی تتر (تسویه تومانی فوری تترلند)
 • احراز هویت فوری ۲۴ساعته و ۷ روز هفته
 • پاسخ‌گویی آنی در واحد پشتیبانی آنلاین به‌صورت ۲۴ساعته در ۷ روز هفته
تسویه تومانی فوری

تسویه حساب فوری در تترلند

سرعت‌بخشیدن به فرایند تسویه حساب تومانی، همیشه در کانون توجه کاربران ارجمند مجموعه تترلند بوده است؛ اما اکنون، این نوید را به تمام همراهان عزیز مجموعه تترلند می‌دهیم که سرویس تسویه حساب تومانی پرسرعت تترلند، باتوجه‌به شرایط توضیح‌داده‌شده در‌ادامه مطلب، میسر شده است.

تسویه تومانی فوری تترلند

در‌حال‌حاضر، تسویه حساب پرسرعت طبق جدول زیر و برای حساب‌های بانک‌های آینده و ملت و سامان انجام می‌شود. پیش از مشاهده جدول تسویه‌حساب تومانی پرسرعت تترلند، باید این نکات مهم را یادآور شویم:

 • تمامی ساعات اعلام‌شده در جدول، پس از تأیید‌شدن تراکنش به‌واسطه تترلند معتبر هستند. هنگامی‌که تراکنش شما تأیید شود، نتیجه در قالب پیامک برای شما ارسال می‌شود. پس از دریافت پیامک تأیید تراکنش، تسویه تومانی پرسرعت طبق جدول انجام می‌شود.
 • تسویه تومانی با‌توجه‌به سقف تتر درج‌شده در جدول‌ها، صرفاً برای یک مرتبه تسویه در روز برای هر حساب کاربری است. به‌عنوان مثال، برای تسویه حساب تومانی فروش ۱۰,۰۰۰ تتر به تترلند و واریز به حسابی در بانک سامان، این امکان فراهم نیست که مقدار یادشده در دو مرحله ۵,۰۰۰تتری و هر دو طبق جدول به‌صورت پرسرعت انجام شود.
تسویه تومان تترلند

کارمزد انتقال بانکی

هنگام فروش تتر به تترلند، در فرایند تسویه تومانی کارمزدی با عنوان کارمزد انتقالات بانکی از مبلغ دریافتی کسر خواهد شد. پیش از بیان چگونگی محاسبه این کارمزد، باید بگوییم که کسر این مبلغ به‌عنوان کارمزد صرفاً به کارمزد انتقالات بانکی مربوط است و تترلند در آن ذی‌نفع نیست. مبلغ کارمزد به دو صورت زیر محاسبه می‌شود

تراکنش‌‌ها تا سقف ۱۰۰میلیون تومان

برای تراکنش‌های حداکثر ۱۰۰میلیون‌تومانی، مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان از مبلغ نهایی به‌عنوان کارمزد انتقال بانکی کسر خواهد شد.

تراکنش‌ها بیش از ۱۰۰میلیون تومان

برای تراکنش‌های بیش از ۱۰۰میلیون تومان، به‌ازای هر بازه ۱۰۰میلیون‌تومانی، مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان به کارمزد انتقال بانکی اضافه می‌شود. به‌عنوان مثال، میزان کارمزد انتقال بانکی برای مبلغ ۳۸۰میلیون تومان بدین‌صورت محاسبه می‌شود:

۳.۸ = ۱۰۰ / ۳۸۰

عدد ۳.۸ در محاسبه کارمزد انتقال بانکی ۴ در نظر گرفته می‌شود. به‌عبارت دیگر، گرد می‌شود. بنابراین، مبلغ کارمزد به‌صورت زیر خواهد شد:

۴۰,۰۰۰ = ۱۰,۰۰۰ × ۴

این یعنی مبلغ ۴۰,۰۰۰ تومان از مبلغ نهایی برای کارمزد انتقال بانکی کسر خواهد شد.

زمان واریز تومان تترلند

با هدف سرعت‌بخشیدن به تمامی سرویس‌ها در تترلند، در‌حال‌حاضر تسویه تومانی برای حساب‌های بانک‌‌ ملت، سامان، پاسارگاد و اقتصاد نوین تا سقف ۱۰۰میلیون تومان، به‌صورت فوری و هر دو ساعت خواهد بود. زمان واریز تومان برای حساب‌های بانک‌ ملی، سپه، تجارت، پارسیان و شهر تا سقف ۵۰میلیون تومان به‌صورت فوری و هر دو ساعت یک‌ بار انجام خواهد شد.

گفتنی است که تسویه تومانی سایر بانک‌ها طبق سیکل پایا واریز خواهد شد. برای اطلاع از جزئيات بیشتر، به بخش شرایط و قوانین وب‌سایت تترلند مراجعه کنید.

سیکل تسویه تومانی تترلند

در‌صورتی‌که درباره فرایند تسویه تومانی فوری و پرسرعت تترلند پرسش یا ابهامی دارید، می‌توانید با واحد پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۶ رای

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. درود بر شما جناب صادقی.
   سپاس از لطف و همراهی شما. خوشحالیم که برای شما مفید واقع شده است.

  1. درود بر شما جناب حصاری، لطفا درخصوص بررسی و پیگیری تراکنش باپشتیبانی سایت تترلند در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا