اخبارمبتدی

سرویس تسویه تومانی فوری تترلند، فعال شد!

سرعت انجام فرآیندها در اکوسیستم رمز ارزها، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این راستا، یکی از اهداف مهم مجموعه تترلند سرعت بخشیدن به تمامی فرآیندها و خدمات خود بوده است. خوشبختانه تاکنون با تکیه بر پتانسیل فنی و تعهد مجموعه به اهداف خود به‌منظور ارائه بهترین خدمات به همراهان گرامی تترلند، توانسته‌ایم سرعت منحصر به‌فردی در ارائه خدمات خود داشته باشیم. از جمله این بهبودبخشی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تسویه آنی تتر (تسویه تومانی فوری تترلند)
 • احراز هویت فوری، 24 ساعته و 7 روز هفته
 • پاسخ‌گویی آنی در واحد پشتیبانی آنلاین، به‌صورت 24 ساعته و 7 روز هفته

تسویه تومانی فوری

تسویه حساب فوری در تترلند

سرعت بخشیدن به فرآیند تسویه حساب تومانی، همیشه مورد توجه کاربران ارجمند مجموعه تترلند بوده است. اما اکنون، این نوید را به تمام همراهان عزیز مجموعه تترلند می‌دهیم که سرویس تسویه حساب تومانی پرسرعت تترلند، با توجه به شرایطی که در ادامه توضیح داده شده است، میسر گشته است.

تسویه تومانی فوری تترلند

تسویه حساب پرسرعت، در حال حاضر طبق جدول زیر و برای حساب‌های بانک‌های آینده، ملت و سامان انجام می‌شود. نکات مهمی که پیش از مشاهده جدول تسویه حساب تومانی پرسرعت تترلند، باید یادآور شویم:

 • تمامی ساعات اعلام شده در جدول، پس از تایید شدن تراکنش از سمت تترلند هستند. هنگامی که تراکنش شما تایید شود، نتیجه در قالب پیامک برای شما ارسال می‌شود. پس از دریافت پیامک تایید تراکنش، تسویه تومانی پرسرعت طبق جدول انجام می‌شود.

 

 • تسویه تومانی با توجه به سقف تتر درج شده در جدول‌ها، صرفا برای یک مرتبه تسویه در روز برای هر حساب کاربری است. به‌عنوان مثال، برای تسویه حساب تومانی فروش 10.000 تتر به تترلند و واریز به حسابی در بانک سامان، امکان اینکه این مقدار در دو مرحله 5.000 تتری و هردو طبق جدول به‌صورت پرسرعت انجام شود وجود ندارد.

تسویه تومان تترلند

کارمزد انتقال بانکی

هنگام فروش تتر به تترلند، در فرآیند تسویه تومانی، کارمزدی تحت عنوان کارمزد انتقالات بانکی از مبلغ دریافتی کسر خواهد شد. پیش از بیان چگونگی محاسبه این کارمزد، لازم به توضیح است که کسر شدن این مبلغ به‌عنوان کارمزد صرفا مربوط به کارمزد انتقالات بانکی است و تترلند در آن ذی‌نفع نیست.

مبلغ کارمزد به دو صورت زیر محاسبه می‌شود

تراکنش‌‌ها تا سقف 100 میلیون تومان

برای تراکنش‌هایی به میزان حداکثر 100 میلیون تومان، مبلغ 10.000 تومان از مبلغ نهایی به‌عنوان کارمزد انتقال بانکی کسر خواهد شد.

تراکنش‌ها بیش از 100 میلیون تومان

برای تراکنش‌هایی به میزان بیشتر از 100 میلیون تومان، به ازای هر بازه 100 میلیون تومانی، مبلغ 10.000 تومان به کارمزد انتقال بانکی اضافه می‌شود.

به عنوان مثال، میزان کارمزد انتقال بانکی برای مبلغ 380 میلیون تومان به این صورت محاسبه می‌شود:

380/ 100 = 3.8

عدد 3.8 در محاسبه کارمزد انتقال بانکی 4 در نظر گرفته می‌شود (همواره گرد می‌شود). بنابراین، مبلغ کارمزد به‌صورت زیر خواهد شد:

4 * 10.000 = 40.000

به این معنی که مبلغ 40.000 تومان از مبلغ نهایی برای کارمزد انتقال بانکی، کسر خواهد شد.

زمان واریز تومان تترلند

در راستای سرعت بخشیدن به تمامی سرویس‌ها در تترلند، در حال حاضر تسویه تومانی برای حساب‌های بانک‌‌ ملت، سامان، پاسارگاد و اقتصاد نوین تا سقف 100,000,000 تومان، به‌صورت فوری و هر دو ساعت خواهد بود. زمان واریز تومان برای حساب‌های بانک‌ ملی، سپه، تجارت، پارسیان و شهر تا سقف 50,000,000 تومان به‌صورت فوری و هر دو ساعت یک‌بار انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است تسویه تومانی سایر بانک‌ها طبق سیکل پایا واریز خواهد شد. جهت اطلاع از جزئيات بیشتر، به بخش شرایط و قوانین وب‌سایت تترلند مراجعه کنید.

سیکل تسویه تومانی تترلند

در صورتی که در رابطه با فرآیند تسویه تومانی فوری و پرسرعت تترلند پرسشی دارید، می‌توانید با واحد پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. درود بر شما جناب صادقی.
   سپاس از لطف و همراهی شما. خوشحالیم که برای شما مفید واقع شده است.

  1. درود بر شما جناب حصاری، لطفا درخصوص بررسی و پیگیری تراکنش باپشتیبانی سایت تترلند در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا