اخبارمبتدی

سرویس تسویه ریالی پرسرعت تترلند، فعال شد!

سرعت انجام فرآیندها در اکوسیستم رمزارزها، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در این راستا، یکی از اهداف مهم مجموعه تترلند سرعت بخشیدن به تمامی فرآیندها و خدمات خود بوده است. خوشبختانه تاکنون با تکیه بر پتانسیل فنی و تعهد مجموعه به اهداف خود به‌منظور ارائه بهترین خدمات به همراهان گرامی تترلند، توانسته‌ایم سرعت منحصر به‌فردی در ارائه خدمات خود داشته باشیم. از جمله این بهبودبخشی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تسویه آنی تتر
  • احراز هویت فوری، 24 ساعته و 7 روز هفته
  • پاسخ‌گویی آنی در واحد پشتیبانی آنلاین، به‌صورت 24 ساعته و 7 روز هفته

سرعت-تسویه-ریالی

تسویه حساب فوری در تترلند

 

سرعت بخشیدن به فرآیند تسویه حساب ریالی، همیشه مورد توجه کاربران ارجمند مجموعه تترلند بوده است. اما اکنون، این نوید را به تمام همراهان عزیز مجموعه تترلند می‌دهیم که سرویس تسویه حساب ریالی پرسرعت تترلند، با توجه به شرایطی که در ادامه توضیح داده شده است، میسر گشته است.

سرعت-پاسخگویی-تترلند

تسویه حساب پرسرعت، در حال حاضر طبق جدول زیر و برای حساب‌های بانک‌های آینده، ملت و سامان انجام می‌شود.

نکات مهمی که پیش از مشاهده جدول تسویه حساب ریالی پرسرعت تترلند، باید یادآور شویم:

  • تمامی ساعات اعلام شده در جدول، پس از تایید شدن تراکنش از سمت تترلند هستند. هنگامی که تراکنش شما تایید شود، نتیجه در قالب پیامک برای شما ارسال می‌شود. پس از دریافت پیامک تایید تراکنش، تسویه حساب ریالی پرسرعت طبق جدول انجام می‌شود.

 

  • تسویه حساب ریالی با توجه به سقف تتر درج شده در جدول‌ها، صرفا برای یک مرتبه تسویه در روز برای هر حساب کاربری است. به‌عنوان مثال، برای تسویه حساب تومانی فروش 10.000 تتر به تترلند و واریز به حسابی در بانک سامان، امکان اینکه این مقدار در دو مرحله 5.000 تتری و هردو طبق جدول به‌صورت پرسرعت انجام شود وجود ندارد.

تراکنش-در-تترلند

 

کارمزد انتقال بانکی

 

هنگام فروش تتر به تترلند، در فرآیند تسویه حساب ریالی، کارمزدی تحت عنوان کارمزد انتقالات بانکی از مبلغ دریافتی کسر خواهد شد. پیش از بیان چگونگی محاسبه این کارمزد، لازم به توضیح است که کسر شدن این مبلغ به‌عنوان کارمزد صرفا مربوط به کارمزد انتقالات بانکی است و تترلند در آن ذی‌نفع نیست.

مبلغ کارمزد به دو صورت زیر محاسبه می‌شود:

 

تراکنش‌‌ها تا سقف 50 میلیون تومان

 

برای تراکنش‌هایی به میزان حداکثر 50 میلیون تومان، مبلغ 5.000 تومان از مبلغ نهایی به‌عنوان کارمزد انتقال بانکی کسر خواهد شد.

 

تراکنش‌ها بیش از 50 میلیون تومان

 

برای تراکنش‌هایی به میزان بیشتر از 50 میلیون تومان، به ازای هر بازه 50 میلیون تومانی، مبلغ 5.000 تومان به کارمزد انتقال بانکی اضافه می‌شود.

به عنوان مثال، میزان کارمزد انتقال بانکی برای مبلغ 180 میلیون تومان به این صورت محاسبه می‌شود:

180 / 50 = 3.6

عدد 3.6 در محاسبه کارمزد انتقال بانکی 4 در نظر گرفته می‌شود (همواره گرد می‌شود). بنابراین مبلغ کارمزد به‌صورت زیر خواهد شد:

4 * 5.000 = 20.000

به این معنی که مبلغ 20.000 تومان از مبلغ نهایی برای کارمزد انتقال بانکی، کسر خواهد شد.

سیکل-تسویه-حساب

در صورتی که در رابطه با فرآیند تسویه حساب ریالی پرسرعت تترلند پرسشی دارید، می‌توانید با واحد پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا