مبتدیمقاله

استیبل کوین تتر چیست؟

اگر شما هم ترس ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله با موضوع تتر چیست؟ مزایای این استیبل کوین چیست را مطالعه نمایید. در این مقاله به موضوع:

استیبل کوین تتر چیست؟

دنیای ارز دیجیتال، دارای نوسانات و افت و خیزهای شدیدی است که می تواند سود و البته زیان بسیار زیادی متوجه سرمایه شما شود. در نتیجه قدرت ریسک کردن را به شدت کاهش می دهد. کسانی که در این بازارهای پر ریسک جهانی به خرید و فروش مشغول هستند نیاز دارند که ارزی وجود داشته باشد که با ریسک پایینی همراه باشد.

استیبل کوین تتر دقیقا همان نیاز تریدرها و سرمایه گذاران این بازار است.

اگر بخواهیم به این سوال که تتر چیست یک پاسخ صحیح دهیم، باید این گونه بیان کنیم که تتر یک استیبل کوین است که دارای قیمت و ارزش ثابت و مشخصی است. هر زمانی که شما اقدام به خرید و فروش تتر کنید باید یک دلار آمریکا بپردازید. یعنی نرخ تتر یک دلار آمریکاست.

استیبل کوین تتر چیست و چه میزان ارزش دارد؟

تتر یک ریل کوین است. این واحد ارز دیجیتالی با واحدهای پولی مانند دلار آمریکا، یورو و یوان چین پشتیبانی و نظارت می شود. بر اساس مشاهدات و تحقیقات به عمل آمده، تتری که با دلار آمریکا پشتیبانی می شود بسیار محبوب تر است و بیشتر مورد معامله قرار می گیرد.

در نتیجه زمانی که شما عبارت استیبل کوین تتر چیست را بررسی می کنید قطعا با USDT مواجه خواهید شد و آن هم به اختصار نشان دهنده دلار تتر است. 

استیبل کوین تتر چیست و چه میزان ارزش دارد؟

تتر جهت اطمینان تریدرها

هر جایی که صحبت از این است که تتر چیست، همه افراد حاضر در این بازار به ثابت آن اشاره می کنند. اما این ثبات چه تاثیری دارد؟ 

همان طور که قبلا اشاره کردیم، بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات شدید است. ممکن است کل سرمایه شما از دست برود. تتر به دلیل این ثبات قیمتی که دارد این نوسانات را کمی کنترل می کند. شما به عنوان یک تریدر زمانی که احساس کردید نوسانات بازار منفی و سرمایه شما در حال سقوط است می توانید ارز دیجیتال خود را به تتر تبدیل نمایید. زمانی که بازار نوسانات به یک ثبات و پایداری رسید تترهای خود را به ارز دیجیتال مورد نظر تبدیل نمایید.

تتر جهت اطمینان تریدرها

این امن ترین راهکاری است که در خرید ارز دیجیتال می توانید انجام دهید. 

مزایای استفاده از تتر

بهتر است زمانی که برای سوال تتر چیست دنبال پاسخ می گردید، برای این سوال هم پاسخ مناسبی بیابید که: معاملاتی که توسط تتر انجام می شود چقدر مطمئن و شفاف است؟

هر ارز دیجیتال دارای یک وایت پیپر یا مقاله سفید است. این وایت پیپر نشان دهنده خلاصه عملکرد یک ارز دیجیتال است و پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی ابتدا این مقالات را مطالعه بفرمایید. تتر جزء استیبل کوین هایی است که با مطالعه وایت پیپر آن می توانید به شفافیت آن پی ببرید. این امر می تواند یک آرامش خیال را برای شما فراهم نماید.

مزایای استفاده از تتر

معاملاتی که با خرید تتر و فروش آن انجام می شود دارای سرعت بالایی است و شما را برای تبدیل ارزهای دیجیتال معطل زمان نمی کند.

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید عددی را به عنوان کارمزد بپردازید. خرید و فروش تتر دارای کمترین میزان کارمزد است و این می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

مرجع تخصصی خرید تتر و فروش

خرید تتر از تترلند

برای ارزهای دیجیتال می توانید خودتان اقدام نمایید. این کار در ایران ریسک بالایی دارد. به دلیل وجود تحریم ها و محدود بودن دسترسی ها، برای خرید تتر مجبور هستید از طریق اتصال vpn استفاده کنید. همانطور که می دانید اتصال به این روش از امنیت برخوردار نیست. 

خرید تتر از تترلند

بهترین روش برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال در ایران است. تترلند مرجع خرید تتر در ایران است. این صرافی، به صورت تخصصی روی خرید و فروش تتر کار می کند. با خیال راحت، با کمترین میزان کارمزد می توانید از این سایت تتر خریداری کنید یا تترهای خود را به فروش برسانید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا