مقاله

هرآنچه باید درباره بازی تپ سواپ (TapSwap) بدانید

تپ سواپ (TapSwap) یکی از بازی‌های تلگرامی بر بستر TON است که کاربران با ضربه‌زدن روی صفحه‌نمایش سکه پاداش می‌گیرند.

در ماه منتهی به نیمه ژوئن۲۰۲۴، نات کوین (NOT) افزایش قیمت ۱۵۸درصدی را تجربه کرد. جهش قیمت درخورتوجه این رمز‌ارز باعث شد تا سبک بازی‌های Tap to Earn در پیام‌رسان تلگرام در کانون توجه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان قرار بگیرد. بسیاری از افراد به‌شوق کسب درآمد دلاری فقط با ضربه‌زدن روی صفحه موبایل وارد این بازی‌ها شدند. تپ سواپ (TapSwap) یکی از این بازی‌های تلگرامی است که درحال‌حاضر، بیش از ۵۳میلیون کاربر دارد. در این مقاله از بلاگ تترلند، بازی تپ سواپ را نقد و بررسی کنیم. 

بازی تپ سواپ (TapSwap) چیست؟

۱۵فوریه۲۰۲۴ (۲۶بهمن۱۴۰۲)، بازی تپ سواپ در قالب ربات تلگرامی و بستر شبکه تون (TON) رونمایی شد. این بازی در همان روز نخست ۱۰هزار نفر را جذب کرد. بر‌اساس آخرین آمار رسمی این بازی در پایان خرداد۱۴۰۳، تعداد گیمرهای TapSwap در تلگرام به بیش از ۵۳/۵میلیون نفر رسیده است. همچنین، روزانه ۱۸میلیون کاربر در این بازی حضور فعال دارند.

تپ سواپ (TapSwap)

تپ سواپ در ردیف بازی‌های Tap to Earn قرار دارد. این یعنی کاربر در محیط بازی با کلیک روی صفحه پاداش خود را در قالب سکه دریافت می‌کند. فراموش نکنید که در‌حال‌حاضر، امکان نقد‌کردن سکه‌های این بازی وجود ندارد. در هفته‌های گذشته، افزایش تعداد کاربران تپ‌سواپ بارها باعث ایجاد اختلال در عملکرد این ربات تلگرام شده است. 

نقدکردن تپ سواپ (TapSwap)

رمزارز تپ سواپ چیست؟ 

رمزارز تپ سواپ با نماد TAP، توکن اختصاصی بازی Tapswap است. تا زمان نگارش این مطلب (۳۰‌خرداد۱۴۰۳)، ارز دیجیتال TapSwap در هیچ‌یک از صرافی‌های رمزارزی فهرست نشده است؛ به‌همین‌دلیل، قیمتش هنوز مشخص نیست‌. همچنین، تاکنون تیم توسعه‌دهنده تب سواپ اطلاعات دقیقی از زمان ایردراپ رمزارز آن و نحوه توزیعش بین گیمرها منتشر نکرده است.  

در چنین شرایطی، باید مراقبت کلاه‌برداری‌ها و تبلیغات دروغین درباره خرید‌و‌فروش تپ سواپ باشید. حتی مشخص نیست که بعد از عرضه عمومی، رمزارز TAP برای کاربران ایرانی در‌دسترس باشد یا خیر. این‌ها جزو ریسک‌های بازی تپ‌سواپ هستند که باید در نظر بگیرید. 

راهنمای بازی تپ سواپ تلگرام  

بازی تپ سواپ فقط در نسخه موبایل پیام‌رسان تلگرام در‌دسترس است. برای ورود به ربات تلگرام TapSwap می‌توانید ازطریق لینک زیر اقدام کنید: 

آدرس ربات تلگرام تپ سواپ: https://t.me/tapswap_bot

بعد از ورود، ربات را فعال و سپس گزینه Start Now را انتخاب کنید. دقت کنید که برای ورود به محیط بازی، باید فیلترشکن خود را روشن کنید. 

در اولین ورود به بازی تپ سواپ تلگرام، ۱۰۰هزار سکه به‌عنوان پاداش خوشامدگویی به شما تعلق می‌گیرد. تا زمانی‌که در صفحه Tap روی صفحه ضربه بزنید، به‌ازای هر کلیک یک سکه به‌عنوان پاداش به‌ شما تعلق می‌گیرد. ناگفته نماند که راه‌هایی هم برای افزایش پاداش در این بازی پیش‌بینی شده است. 

درادامه، سری به صفحه Boost در ربات تپ‌سواپ بزنید و روی گزینه Multitap کلیک کنید. در این بخش، می‌توانید در ازای پرداخت تعدادی از سکه‌های خود میزان پاداش به‌ازای لمس صفحه را افزایش دهید. برای نمونه، اگر ۲۰۰ سکه بدهید، به‌ازای هر بار کلیک روی صفحه ۲ سکه به شما تعلق خواهد گرفت. درضمن، روزانه برنامه‌های مختلفی تعریف می‌شوند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید پاداش خود در بازی را افزایش دهید.

راهنمای بازی تپ سواپ (TapSwap)

سطوح کاربری در بازی تپ سواپ  

تپ سواپ کاربران را بر‌اساس میزان سکه‌هایشان در سطوح مختلف طبقه‌بندی می‌کند. انواع سطوح کاربری در بازی TapSwap بدین‌شرح‌اند: 

سطح بازی

تعداد سکه مورد‌نیاز

Bronze League

کمتر از ۵هزار سکه

Silver League

بین ۵هزار تا ۵۰هزار سکه

Gold League

بین ۵۰هزار تا ۲۵۰هزار سکه

Platinum League

بین ۲۵۰هزار تا ۵۰۰هزار سکه

Diamond League

بین ۵۰۰هزار تا ۱‌میلیون سکه  

Master League

بین ۱میلیون تا ۲/۵میلیون سکه

Grandmaster League

بین ۲/۵میلیون تا ۵میلیون سکه

Elite League

بین ۵میلیون تا ۱۰میلیون سکه

Legendary League

بین ۱۰میلیون تا ۵۰میلیون سکه

Mythic League

بیش از 50 میلیون سکه

 

حتماً این سؤال برایتان پیش آمده است که افزایش سطح کاربری در بازی تپ‌سواپ چه دستاوردی دارد؟ هر بار که سطح کاربری شما ارتقا پیدا می‌کند، تعدادی سکه به‌عنوان پاداش به‌ شما تعلق می‌گیرد. در‌ادامه، میزان پاداش به‌ازای هر سطح کاربری را مشاهده می‌کنید: 

  • سطح Bronze League: پاداش ۱,۰۰۰ سکه 
  • سطح Silver League: پاداش ۵,۰۰۰ سکه 
  • سطح Gold League: پاداش ۱۰,۰۰۰ سکه 
  • سطح Platinum League: پاداش ۳۰,۰۰۰ سکه 
  • سطح Diamond League: پاداش ۵۰,۰۰۰ سکه  
  • سطح Master League: پاداش ۱۰۰,۰۰۰ سکه 
  • سطح Grandmaster League: پاداش ۲۵۰,۰۰۰سکه 
  • سطح Elite League: پاداش ۵۰۰,۰۰۰ سکه 
  • سطح Legendary League: پاداش ۱,۰۰۰,۰۰۰ سکه 
  • سطح Mythic League: پاداش ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه 

سطوح کاربری در تپ سواپ (TapSwap)

آیا بازی تپ سواپ سیستم کسب پاداش با دعوت از دوستان دارد؟ 

تپ سواپ برای افزایش کاربران خود سیستم پرداخت پاداش با دعوت از دوستان را پیش‌بینی کرده است. شما می‌توانید وارد صفحه Ref در ربات تپ‌سواپ شوید. در این صفحه، لینک دعوت اختصاصی برایتان نشان داده می‌شود. این لینک را در‌اختیار دوستان خود قرار دهید و از آن‌ها بخواهید تا با استفاده از آن، وارد بازی TapSwap شوند. به‌ازای دعوت از هر دوست، به شما پاداش تعلق می‌گیرد. میزان پاداش هم از قرار زیر است: 

تعداد دوستان دعوت‌شده

میزان پاداش

۱

۲,۵۰۰ سکه

۳

۵۰,۰۰۰ سکه

۱۰

۲۰۰,۰۰۰ سکه

۲۵

۲۵۰,۰۰۰ سکه

۵۰

۳۰۰,۰۰۰ سکه

۱۰۰

۵۰۰,۰۰۰ سکه

۵۰۰

۲,۰۰۰,۰۰۰ سکه

۱,۰۰۰

۲,۵۰۰,۰۰۰ سکه

۱۰,۰۰۰ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ سکه
۱۰۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سکه

همچنین، وارد صفحه Task در ربات تپ سواپ شوید و روی تب Special بزنید. در بازه‌های زمانی مختلف‌، تسک‌هایی را TapSwap برای کاربران تعیین می‌کند که با تکمیل آن پاداش دریافت خواهید کرد. در‌حال‌حاضر، ۳میلیون سکه به‌ازای ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی بایننس به کاربران پرداخت می‌شود. 

آدرس شبکه‌های اجتماعی تپ سواپ 

تعداد اعضای کانال تلگرام تپ سواپ از مرز ۲۱/۹میلیون نفر در پایان خرداد۱۴۰۳ عبور کرده است.. درادامه می‌توانید آدرس وب‌سایت و ربات تلگرام و صفحات اختصاصی تپ‌سواپ در شبکه‌های اجتماعی را مشاهده کنید. 

جمع‌بندی

در این مطلب، هرآنچه باید درباره بازی تپ سواپ (Tapswap) بدانید، برایتان توضیح دادیم. درپایان، باید بگوییم هیچ تضمینی وجود ندارد که اتفاقات بازی نات کوین برای تپ‌سواپ هم تکرار شود. بازهم تأکید کنیم مراقب کلاه‌برداری‌هایی باشید که به‌ نام پرداخت پاداش بازی TapSwap انجام می‌گیرد. اخبار مربوط به ایردراپ این رمز‌ارز را هم فقط از کانال تلگرام رسمی آن دنبال کنید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا