اخبار

حجم معاملات روزانه تتر از مجموع بیت‌کوین و اتریوم پیشی گرفت

اخیراً حجم معاملات روزانه تتر با رسیدن به ۵۵/۳میلیارد دلار، از مجموع حجم معاملات روزانه بیت‌کوین و اتریوم سبقت گرفته است. حجم معاملات پادشاه و ملکه رمزارزها به‌ترتیب ۲۸ و ۱۵/۴میلیارد دلار بوده است.

حجم معاملات تتر، بزرگ‌ترین استیبل‌کوین بازار کریپتو، همواره در کانون توجه فعالان بازار قرار دارد. بسیاری از تحلیلگران معتقدند که افزایش تقاضا برای تتر در بازار کریپتو مقدمه‌ای برای افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم و بسیاری دیگر از رمزارزها است. 

به‌نقل از Cryptoslate، در ۸جولای۲۰۲۴ (۱۸تیر۱۴۰۳‌)، حجم معاملات تتر حدود ۵۵/۳میلیارد دلار بود. همچنین، ارزش بازار این استیبل‌کوین به ۱۱۲میلیارد دلار می‌رسد و حدود یک ماه است که تغییر محسوسی در مارکت کپ آن مشاهده نشده است. 

در همین بازه زمانی، بیت‌کوین و اتریوم به‌ترتیب حجم معاملات ۲۸ و ۱۵/۴میلیارد دلار را ثبت کردند. همان‌طورکه مشاهده می‌کنید، مجموع معاملات بیت‌کوین و اتریوم باز‌هم کمتر از تتر بود. 

رکورد حجم معاملات روزانه USDT در ۱۶مارس۲۰۲۴ با ۱۳۰میلیارد دلار ثبت شد. همچنین، Tether در تمام روزهای سال جاری حجم معاملات بیش از ۲۵میلیارد دلار را تجربه کرده است. این در حالی است که بیت‌کوین و اتریوم در برخی از روزها به محدوده ۴ تا ۸میلیارد دلار هم عقب‌نشینی کردند. 

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا