اخبار تترلند

واریز شناسه‌دار؛ روشی مناسب برای انتقال دارایی به حساب کاربری تترلند

واریز شناسه‌دار کمک می‌‌کند تا مبالغ بیش از ۲۵‌میلیون تومان را به کیف‌پول تترلند خود واریز کنید و در سیکل پایا و ساتنا موجودی کیف‌پولتان را افزایش دهید.

یکی از دغدغه‌های مهم کاربران بازار رمزارزها داشتن اعتبار تومانی در کیف‌پول سکوی تبادل مدنظرشان است. از یک سو انتقال پول در سیستم بانکی همواره با محدودیت‌هایی روبه‌رو است و از سوی دیگر سرعت انتقال پول نیز بسیار اهمیت دارد.

پیش‌ازاین با انتشار مقاله‌ای در بلاگ تترلند نحوه واریز تومان به کیف‌پول تترلند را آموزش دادیم. حالا در این مطلب، می‌خواهیم مراحل انتقال دارایی به حساب کاربری تترلند را توضیح دهیم.

در تترلند روش‌های متفاوتی برای واریز به کیف‌پول حساب کاربری وجود دارد. «درگاه پرداخت» و «واریز آفلاین» و «واریز شناسه‌دار» انتقال تومانی را برای کاربران فراهم می‌کنند.

در روش واریز با درگاه پرداخت، محدودیت سقف ۲۵میلیون‌تومانی وجود دارد؛ به‌همین‌دلیل، واریز شناسه‌دار به‌عنوان ابزاری برای انتقال مبالغ بیشتر از ۲۵میلیون تومان معرفی شده‌ است. در این روش، کاربران شناسه واریز اختصاصی مربوط به کیف‌پول تترلند خود را دریافت و مبلغ مدنظر خود را از‌طریق روش‌های حساب‌به‌حساب و ساتنا و پایا به کیف‌پول حساب کاربری تترلند خود واریز می‌کنند.

واریز شناسه‌دار به کاربران کمک می‌‌کند تا مبالغ بیش از ۲۵‌میلیون تومان را به‌راحتی به کیف‌پول تترلند خود واریز کنند و در سیکل پایا و ساتنا موجودی کیف‌پول خود را افزایش دهند. اگر حسابی که از آن پول واریز می‌کنید، متعلق به بانک آینده باشد، انتقال پول سریع‌تر از سیکل‌های پایا و ساتنا انجام می‌شود. فقط توجه کنید حسابی که از آن پول واریز می‌کنید، حتماً به نام دارنده حساب کاربری تترلند باشد و از سامانه پل برای این انتقال استفاده نکنید.

مراحل انتقال پول از روش واریز شناسه‌دار به تترلند

درادامه، فرایند گام‌به‌گام انتقال پول از روش واریز شناسه‌دار به تترلند را به شما همراهان گرامی تترلند آموزش می‌دهیم.

ورود به کیف‌پول تترلند

۱. ابتدا به کیف‌پول حساب کاربری خود و سپس قسمت واریز تومانی مراجعه کنید.

انتخاب واریز شناسه دار

۲. در قسمت واریز تومانی، واریز شناسه‌دار را انتخاب کنید.

۳. شماره شبا و شناسه واریز را از این قسمت کپی کنید.

ورود شبای مقصد و شناسه واریز اختصاصی

۴. در اینترنت‌بانک یا موبایل‌بانک حساب خود، در قسمت‌های مرتبط شماره شبای مقصد و شناسه واریز اختصاصی خود را وارد کنید.

ورود اطلاعات در فیش واریزی درصورت مراجعه حضوری به بانک

۵. درصورت مراجعه حضوری به بانک نیز، این اطلاعات را در فیش مرتبط وارد کنید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا