اخبار

سیرکل هم‌زمان با عرضه اولیه سهام، نیروهای‌ انسانی خود را افزایش می‌دهد

شرکت سیرکل با نزدیک‌شدن به عرضه اولیه سهام خود، قصد دارد چندین موقعیت شغلی جدید در تیم خود به‌وجود آورد.

شرکت سیرکل (Circle)، صادرکننده استیبل‌کوین USDC، قصد دارد ازطریق عرضه اولیه سهام (IPO)، سهامش را به عموم مردم عرضه کند. این حرکت باعث افزایش درخورتوجه استخدام در این شرکت در سال جاری شده است.

بر‌اساس گزارش بلومبرگ، شرکت سیرکل قصد دارد با نزدیک‌شدن به عرضه اولیه سهام خود در ایالات متحده، چندین موقعیت شغلی جدید را در تیم خود ایجاد کند.

افزایش کارمندان در سیرکل

صادرکننده استیبل‌کوین USDC اعلام کرده است که در نیمه اول سال ۲۰۲۴، تعداد کارکنانش را ۱۵درصد افزایش داده است. این میزان نشان‌دهنده ۱۳۷ موقعیت شغلی است که از ابتدای سال تاکنون در این شرکت ایجاد شده است.

شرکت Circle اعلام کرده است که قصد دارد حدود ۱۴۰ نفر کارمند دیگر را در موقعیت‌های شغلی مختلف از‌جمله توسعه کسب‌وکار و مهندسی و بازاریابی پر کند. به‌گفته یکی از سخن‌گویان این شرکت، Circle در‌حال‌حاضر ۸۸۲ نفر کارمند دارد و انتظار دارد ۲۴ نفر دیگر که اخیراً پیشنهاد شغلی را پذیرفته‌اند، به‌زودی به جمع آن‌ها اضافه شوند.

برخی از چهره‌های جدید در سیرکل عبارت‌اند از: تامارا شولز (Tamara Schulz)، مدیر ارشد حسابداری و پیر کاراس (Pierre Carras)، مدیر توسعه کسب‌وکار و استرلینگ بارنت (Sterling Barnett)، مدیر توسعه کسب‌وکار صرافی‌های آمریکای‌شمالی و اروپا.

مسیر رسیدن به چراغ‌سبز برای عرضه اولیه سهام سیرکل

به‌نقل از Coingape، سیرکل چندین سال است که ایده انجام عرضه اولیه سهام (IPO) را در سر می‌پروراند. در سال ۲۰۲۲، این شرکت تلاش کرد تا از‌طریق شرکت سهامی با مالکیت خاص (SPAC) وارد بازار بورس شود.\

بااین‌حال، این معامله طبق برنامه پیش نرفت. معامله مذکور که در آن زمان ۹‌میلیارد دلار ارزش داشت، در دسامبر‌۲۰۲۲ به دلیل تأخیر SEC در تأیید اثربخشی بیانیه ثبت کسب‌وکار لغو شد.

در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۳، این شرکت دوباره برای پیوستن به شرکت‌هایی مانند کوین‌بیس در بازار سهام برنامه‌ریزی کرد. تا ژانویه‌۲۰۲۴، Circle رسماً برای عرضه اولیه سهام (IPO) در ایالات متحده درخواست داد. هنوز جزئیاتی درباره تعداد سهامی که سیرکل قصد دارد بفروشد یا قیمت پیشنهادی برای عرضه اولیه سهام به عموم مردم اعلام نشده است.

به‌نظر می‌رسد SEC فرایند بررسی خود را تکمیل نکرده؛ زیرا هنوز به درخواست Circle برای ثبت سهام پاسخی نداده است. بااین‌حال، همان‌طور‌که جرمی آلیر، مدیرعامل Circle، تأکید کرده است، تصمیم این شرکت برای درخواست مجدد، عزم راسخ آن‌ها را برای عرضه اولیه سهام نشان می‌دهد.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

منبع
coingape

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا